|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg / torba, 28 ton / pojemnik |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 100 ton dziennie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Termoplastyczny lakier do znakowania dróg |
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub niestandardowy |
| Główny surowiec | Żywica naftowa C5 |
| Zawartość mikrokulek szklanych w mieszance | 0%~30% |
| Temperatura aplikacji | 180~220°C |
| Temperatura mięknienia | 90~125°C |
| Czas schnięcia | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczna wydajność | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Zacieranie, natrysk, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg / torba, 28 ton / pojemnik |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 100 ton dziennie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Termoplastyczny lakier do znakowania dróg |
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub niestandardowy |
| Główny surowiec | Żywica naftowa C5 |
| Zawartość mikrokulek szklanych w mieszance | 0%~30% |
| Temperatura aplikacji | 180~220°C |
| Temperatura mięknienia | 90~125°C |
| Czas schnięcia | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczna wydajność | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Zacieranie, natrysk, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |