|
|
| MOQ: | 1 torba |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 60 worków na palecie/torbie jumbo |
| Okres dostawy: | 2-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |
|
|
| MOQ: | 1 torba |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 60 worków na palecie/torbie jumbo |
| Okres dostawy: | 2-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |