|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 1500 ton miesięcznie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Produkt | Termoplastyczna farba do znakowania dróg |
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub niestandardowy |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Zawartość mikrokulek szklanych w mieszance | 0%~20% |
| Temperatura aplikacji | 180~220°C |
| Temperatura mięknienia | 90~125°C |
| Szybkość schnięcia | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretyczna wydajność | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Zeskrobywanie, natrysk, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 1500 ton miesięcznie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Produkt | Termoplastyczna farba do znakowania dróg |
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub niestandardowy |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Zawartość mikrokulek szklanych w mieszance | 0%~20% |
| Temperatura aplikacji | 180~220°C |
| Temperatura mięknienia | 90~125°C |
| Szybkość schnięcia | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretyczna wydajność | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Zeskrobywanie, natrysk, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |