|
|
| MOQ: | 0,5 tony |
| Cena £: | pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na torbę, 40 toreb na tonę, 25-27 ton na pojemnik 1 x 20 stóp |
| Okres dostawy: | 3-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T. |
| Wydajność dostaw: | Dwa tysiące ton miesięcznie |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Gęstość (g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Punkt zmiękczenia (°C) | 90-125 |
| Siła na ściskanie (MPa) | ≥ 12 |
| Zawartość żwirów szklanych (%) | 0-30% |
| Płynność | 35±10 |
| Opakowanie | 25 kg/worek |
| Kolor | Biały/Żółty/Błękitny/Czerwony/Zielony/Na zamówienie |
| Standardy wykonawcze | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Wykonane na zamówienie |
| Wymiar | Proszek |
| Temperatura budowy | 180°C-220°C |
| Białość | 70-85 (na zamówienie) |
| Współczynnik odwrotny | 50-550 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Sposób przechowywania | Unikaj światła i wilgoci |
| Wielkość opakowania | 45*70*5CM |
| Składnik | Zakres zawartości | Charakterystyka |
|---|---|---|
| C5 żywica | 10%-22% | Płynność, twardość, twardość, przyczepność |
| Dioksid tytanu | 00,5%-30% | Białkość, nieprzekrywalność |
| Szklane wierzchołki wstępnie zmieszane | 0-30% | Odblaskowy po zużyciu powierzchni |
| Piasek z węglanu wapnia | 30%-80% | Białość, odporność na zużycie, twardość |
| wosk PE | 1%-1,5% | Odporny na zimno i ciepło |
| EVA | 00,5%-1% | Odporność na pęknięcia |
| Plastyzator | 1%-1,5% | Twardość |
| Składniki | Specyfikacja | Wynik badania |
|---|---|---|
| Żywica | ≥ 20% | 22% |
| Dioksid tytanu | ≥ 10% | 100,2% |
| Szklane koraliki | ≥ 30% | 32% |
| Składniki | Specyfikacja | Wynik badania |
|---|---|---|
| Żywica | ≥ 20% | 21% |
| Dioksid tytanu | ≥ 10% | 12% |
| Szklane koraliki | ≥ 20% | 21% |
| Składniki | Specyfikacja | Wynik badania |
|---|---|---|
| Żywica | ≥ 15% | 160,1% |
| Dioksid tytanu | ≥ 5% | 8% |
| Szklane koraliki | ≥ 20% | 22% |
|
|
| MOQ: | 0,5 tony |
| Cena £: | pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na torbę, 40 toreb na tonę, 25-27 ton na pojemnik 1 x 20 stóp |
| Okres dostawy: | 3-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T. |
| Wydajność dostaw: | Dwa tysiące ton miesięcznie |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Gęstość (g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Punkt zmiękczenia (°C) | 90-125 |
| Siła na ściskanie (MPa) | ≥ 12 |
| Zawartość żwirów szklanych (%) | 0-30% |
| Płynność | 35±10 |
| Opakowanie | 25 kg/worek |
| Kolor | Biały/Żółty/Błękitny/Czerwony/Zielony/Na zamówienie |
| Standardy wykonawcze | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Wykonane na zamówienie |
| Wymiar | Proszek |
| Temperatura budowy | 180°C-220°C |
| Białość | 70-85 (na zamówienie) |
| Współczynnik odwrotny | 50-550 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Sposób przechowywania | Unikaj światła i wilgoci |
| Wielkość opakowania | 45*70*5CM |
| Składnik | Zakres zawartości | Charakterystyka |
|---|---|---|
| C5 żywica | 10%-22% | Płynność, twardość, twardość, przyczepność |
| Dioksid tytanu | 00,5%-30% | Białkość, nieprzekrywalność |
| Szklane wierzchołki wstępnie zmieszane | 0-30% | Odblaskowy po zużyciu powierzchni |
| Piasek z węglanu wapnia | 30%-80% | Białość, odporność na zużycie, twardość |
| wosk PE | 1%-1,5% | Odporny na zimno i ciepło |
| EVA | 00,5%-1% | Odporność na pęknięcia |
| Plastyzator | 1%-1,5% | Twardość |
| Składniki | Specyfikacja | Wynik badania |
|---|---|---|
| Żywica | ≥ 20% | 22% |
| Dioksid tytanu | ≥ 10% | 100,2% |
| Szklane koraliki | ≥ 30% | 32% |
| Składniki | Specyfikacja | Wynik badania |
|---|---|---|
| Żywica | ≥ 20% | 21% |
| Dioksid tytanu | ≥ 10% | 12% |
| Szklane koraliki | ≥ 20% | 21% |
| Składniki | Specyfikacja | Wynik badania |
|---|---|---|
| Żywica | ≥ 15% | 160,1% |
| Dioksid tytanu | ≥ 5% | 8% |
| Szklane koraliki | ≥ 20% | 22% |