|
|
| MOQ: | 1 torba |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 60 worków na palecie/torbie jumbo |
| Okres dostawy: | 2-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
Aplikacja termoplastycznej farby do znakowania dróg polega na podgrzaniu materiału do temperatury od 180°C do 220°C za pomocą podgrzewacza. Po stopieniu farba jest przenoszona do maszyny do znakowania dróg i nakładana bezpośrednio na nawierzchnię. Podczas aplikacji zazwyczaj na gorącą farbę wysypuje się mikrokulki szklane, aby zwiększyć jej odblaskowość. Farba stygnie i twardnieje w ciągu kilku minut, tworząc trwałą, dobrze widoczną linię. Prawidłowe czyszczenie nawierzchni i kontrola temperatury są niezbędne do zapewnienia silnej przyczepności i długoterminowej wydajności.
| Przedmiot | Termoplastyczna farba do znakowania dróg |
|---|---|
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty i inne opcje |
| Główny materiał | Żywica naftowa C5 |
| Temperatura budowy | 180-220°C |
| Szybkość schnięcia | W ciągu 3 minut |
| Wydajność | 1 tona pokrywa ponad 200 m² |
| Opakowanie | 25 kg na worek |
Obsługujemy OEM, w tym niestandardowe opakowania i prywatne etykietowanie. Możemy również dostosować formułę naszej farby do znakowania dróg, aby spełniała określone normy.
|
|
| MOQ: | 1 torba |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 60 worków na palecie/torbie jumbo |
| Okres dostawy: | 2-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
Aplikacja termoplastycznej farby do znakowania dróg polega na podgrzaniu materiału do temperatury od 180°C do 220°C za pomocą podgrzewacza. Po stopieniu farba jest przenoszona do maszyny do znakowania dróg i nakładana bezpośrednio na nawierzchnię. Podczas aplikacji zazwyczaj na gorącą farbę wysypuje się mikrokulki szklane, aby zwiększyć jej odblaskowość. Farba stygnie i twardnieje w ciągu kilku minut, tworząc trwałą, dobrze widoczną linię. Prawidłowe czyszczenie nawierzchni i kontrola temperatury są niezbędne do zapewnienia silnej przyczepności i długoterminowej wydajności.
| Przedmiot | Termoplastyczna farba do znakowania dróg |
|---|---|
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty i inne opcje |
| Główny materiał | Żywica naftowa C5 |
| Temperatura budowy | 180-220°C |
| Szybkość schnięcia | W ciągu 3 minut |
| Wydajność | 1 tona pokrywa ponad 200 m² |
| Opakowanie | 25 kg na worek |
Obsługujemy OEM, w tym niestandardowe opakowania i prywatne etykietowanie. Możemy również dostosować formułę naszej farby do znakowania dróg, aby spełniała określone normy.