|
|
| MOQ: | 1 worek |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg/worek, 27 ton/kontener 20' |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
| Przedmiot | Farba do oznakowania drogowego |
|---|---|
| Wygląd | Proszek |
| Numer modelu | HQT-MP102 |
| Kolor | Biały, żółty lub niestandardowy |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg/worek |
| Prędkość schnięcia | ≤ 3 min (23°C) |
| Temperatura aplikacji | 180~220°C |
| Metoda aplikacji | Siatkowanie, natrysk |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1 worek |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg/worek, 27 ton/kontener 20' |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
| Przedmiot | Farba do oznakowania drogowego |
|---|---|
| Wygląd | Proszek |
| Numer modelu | HQT-MP102 |
| Kolor | Biały, żółty lub niestandardowy |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg/worek |
| Prędkość schnięcia | ≤ 3 min (23°C) |
| Temperatura aplikacji | 180~220°C |
| Metoda aplikacji | Siatkowanie, natrysk |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |