|
|
| MOQ: | 1 tona |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 40 worków na tonę, 25-27 ton na kontener 1x20ft |
| Okres dostawy: | 3 dni |
| metoda płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Wydajność dostaw: | 100 ton dziennie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Produkt | Termoplastyczna farba do oznakowania dróg |
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Zawartość mikrokulek szklanych w mieszance | 0%~20% |
| Temperatura aplikacji | 180°C~220°C |
| Temperatura mięknienia | 90°C~125°C |
| Prędkość schnięcia | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczna wydajność | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Zeskrobywanie, natrysk, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1 tona |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 40 worków na tonę, 25-27 ton na kontener 1x20ft |
| Okres dostawy: | 3 dni |
| metoda płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Wydajność dostaw: | 100 ton dziennie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Produkt | Termoplastyczna farba do oznakowania dróg |
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Zawartość mikrokulek szklanych w mieszance | 0%~20% |
| Temperatura aplikacji | 180°C~220°C |
| Temperatura mięknienia | 90°C~125°C |
| Prędkość schnięcia | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczna wydajność | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Zeskrobywanie, natrysk, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Suche, chłodne miejsce, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |