|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 100000 ton / ton miesięcznie |
| Rodzaj produktu | Farba oznakowania drogowego |
| Wymiar | Proszek |
| Numer modelu | HQT-MP401 |
| Kolor | Biały, żółty lub kolorystyczne |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg na torebkę |
| Prędkość na sucho | ≤ 3 minuty (w temperaturze 23°C) |
| Mieszanka szklanych koralików | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% (wykonalne) |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg na m2 |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, konstrukcje |
| Warunki przechowywania | Suche, chłodne środowisko, unikaj bezpośrednich promieni słonecznych |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 100000 ton / ton miesięcznie |
| Rodzaj produktu | Farba oznakowania drogowego |
| Wymiar | Proszek |
| Numer modelu | HQT-MP401 |
| Kolor | Biały, żółty lub kolorystyczne |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg na torebkę |
| Prędkość na sucho | ≤ 3 minuty (w temperaturze 23°C) |
| Mieszanka szklanych koralików | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% (wykonalne) |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg na m2 |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, konstrukcje |
| Warunki przechowywania | Suche, chłodne środowisko, unikaj bezpośrednich promieni słonecznych |
| Data ważności | Jeden rok |