|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
Farba topliwa Biała proszkowa odblaskowa termoplastyczna farba do znaków drogowych z bezpłatną próbką. Cena fabryczna białej farby proszkowej, znak drogowy, farba odblaskowa z bezpłatną próbką.
Oznaczenia termoplastyczne znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie autostrad i ulic. Kolory biały i żółty to najczęściej stosowane kolory w projektach oznaczeń termoplastycznych. HUA QUN jest wiodącym producentem termoplastycznych farb do oznakowania dróg w Chinach. Zarówno białe, jak i żółte termoplastyczne farby do znakowania dróg słyną ze ścisłej kontroli jakości i konkurencyjnych cen. Dostępne są również farby w różnych standardach i kolorach, aby spełnić różne potrzeby budowlane.
| Produkt | Termoplastyczna farba do znakowania dróg |
|---|---|
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub dostosowany |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Wymieszać zawartość kulek szklanych | 0% ~ 30% |
| Temperatura aplikacji | 180 ~ 220 ℃ |
| Miękki punkt | 90 ~ 125 ℃ |
| Prędkość na sucho | ≤3 minuty (23℃) |
| Teoretyczna wydajność wysiewu | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Szlichowanie, natrysk, wytłaczanie, konstrukcyjne |
| Składowanie | Suszyć, chłodzić, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
Farba topliwa Biała proszkowa odblaskowa termoplastyczna farba do znaków drogowych z bezpłatną próbką. Cena fabryczna białej farby proszkowej, znak drogowy, farba odblaskowa z bezpłatną próbką.
Oznaczenia termoplastyczne znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie autostrad i ulic. Kolory biały i żółty to najczęściej stosowane kolory w projektach oznaczeń termoplastycznych. HUA QUN jest wiodącym producentem termoplastycznych farb do oznakowania dróg w Chinach. Zarówno białe, jak i żółte termoplastyczne farby do znakowania dróg słyną ze ścisłej kontroli jakości i konkurencyjnych cen. Dostępne są również farby w różnych standardach i kolorach, aby spełnić różne potrzeby budowlane.
| Produkt | Termoplastyczna farba do znakowania dróg |
|---|---|
| Wygląd | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub dostosowany |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Wymieszać zawartość kulek szklanych | 0% ~ 30% |
| Temperatura aplikacji | 180 ~ 220 ℃ |
| Miękki punkt | 90 ~ 125 ℃ |
| Prędkość na sucho | ≤3 minuty (23℃) |
| Teoretyczna wydajność wysiewu | 4-5 kg/metr kwadratowy |
| Współczynnik luminancji | Biały: ≥75%, żółty: ≥45% |
| Metoda aplikacji | Szlichowanie, natrysk, wytłaczanie, konstrukcyjne |
| Składowanie | Suszyć, chłodzić, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |