|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
Termoplastyczna farba odblaskowa jest proszkowym produktem stosowanym głównie do oznaczania dróg.Farba zawiera szklane koraliki, z dostosowalnymi poziomami zawartości w celu osiągnięcia pożądanej odblaskowości.
Przed rozpoczęciem budowy farba jest podgrzewana w stanie ciekłym za pomocą podgrzewacza, a następnie wlewa się ją do maszyny do znakowania dróg w celu nakładania.
| Pozycja | Farba oznakowania drogowego |
|---|---|
| Wymiar | Proszek |
| Numer modelu | HQT-MP401 |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg/worek |
| Prędkość na sucho | ≤3 min (23°C) |
| Mieszanka szklanych koralików | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg na m2 |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, konstrukcje |
| Przechowywanie | Suche, chłodne, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
Termoplastyczna farba odblaskowa jest proszkowym produktem stosowanym głównie do oznaczania dróg.Farba zawiera szklane koraliki, z dostosowalnymi poziomami zawartości w celu osiągnięcia pożądanej odblaskowości.
Przed rozpoczęciem budowy farba jest podgrzewana w stanie ciekłym za pomocą podgrzewacza, a następnie wlewa się ją do maszyny do znakowania dróg w celu nakładania.
| Pozycja | Farba oznakowania drogowego |
|---|---|
| Wymiar | Proszek |
| Numer modelu | HQT-MP401 |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg/worek |
| Prędkość na sucho | ≤3 min (23°C) |
| Mieszanka szklanych koralików | 0%, 10%, 20%, 25%, 30% |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg na m2 |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, konstrukcje |
| Przechowywanie | Suche, chłodne, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |