|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 25-28 ton na kontener 1x20 stóp |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 3000 ton miesięcznie |
| Inne nazwy | Farba oznakowania drogowego |
| Formularz produkcji | Mieszanka |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Użycie | Oznakowanie drogowe |
| Sposób zastosowania | Wyrzucić |
| Państwo | Proszek |
| Nazwa marki | HUA QUN |
| Nazwa produktu | Farba oznakowania drogowego |
| Zastosowanie | Do oznakowania drogowego |
| Główny surowiec | Żywica węglowodorowa |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Czas suchości | 3 minuty. |
| Zalety | Wysoka odporność |
| Temperatura zastosowania | 180°C-220°C |
| Standardowe opakowanie | 25 kg na torebkę |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 ton |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 25-28 ton na kontener 1x20 stóp |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 3000 ton miesięcznie |
| Inne nazwy | Farba oznakowania drogowego |
| Formularz produkcji | Mieszanka |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Użycie | Oznakowanie drogowe |
| Sposób zastosowania | Wyrzucić |
| Państwo | Proszek |
| Nazwa marki | HUA QUN |
| Nazwa produktu | Farba oznakowania drogowego |
| Zastosowanie | Do oznakowania drogowego |
| Główny surowiec | Żywica węglowodorowa |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Czas suchości | 3 minuty. |
| Zalety | Wysoka odporność |
| Temperatura zastosowania | 180°C-220°C |
| Standardowe opakowanie | 25 kg na torebkę |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 ton |