|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg/worek, 27 ton/kontener 20' na farbę do oznakowania dróg |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 500 ton miesięcznie |
| Pozycja | Farba oznakowania drogowego |
|---|---|
| Wymiar | Proszek |
| Numer modelu | N/W |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg/worek |
| Prędkość na sucho | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg/m2 |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Sucho, chłodnie, unikaj bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |
|
|
| MOQ: | 1Torba |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | 25 kg/worek, 27 ton/kontener 20' na farbę do oznakowania dróg |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 500 ton miesięcznie |
| Pozycja | Farba oznakowania drogowego |
|---|---|
| Wymiar | Proszek |
| Numer modelu | N/W |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Waga | 25 kg/worek |
| Prędkość na sucho | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg/m2 |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, strukturalne |
| Przechowywanie | Sucho, chłodnie, unikaj bezpośredniego światła słonecznego |
| Data ważności | Jeden rok |