|
|
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | Zapakowane w drewniane pudełko |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Wydajność dostaw: | 5 zestawów dziennie |
Ręczna termoplastyczna maszyna do znakowania dróg CK308S została zaprojektowana do efektywnego znakowania dróg.Ta maszyna jest idealna do znakowania linii drogowych, parkingi, szkoły, fabryki i różne projekty znakowania dróg.
| Rodzaj | CK308 |
|---|---|
| Silnik | Dwukrotny izolowany pojemnik ze stali nierdzewnej z wyjmowalnym urządzeniem ręcznym z wtyczką. |
| Objętość pojemnika szklanych koralików | 10 kg |
| Zmiennik z wierszami szklanymi | Synchroniczne i ilościowe podawanie z regulowaną szerokością od 50 mm do 200 mm |
| Oznaczanie pleśni | Wysokiej precyzji ultracienkiego materiału z unikalnym wzornictwem spodniej części skrzynki |
| Opony | Koło stopowe z gumą odporną na ciepło i urządzenie kierownicze kierunkowe koła tylnego |
| Urządzenie grzewcze | Rurka ze stali bez szwu zapobiegająca wyciekom powietrza |
| Oznaczanie rozmiarów butów | 50/100/150/200/250/350/400/450 mm (nieobowiązkowe) |
| Pojemność akumulatora | 15AH |
| Napięcie akumulatora | Akumulator litowy o mocy 48 V |
| Prędkość kierowcy | 1-8 km/h |
| Czas pracy | 24 godziny oznakowania drogowego po 5 godzinach ładowania baterii |
| Wymiar | 1220x920x1100 mm |
| Waga | 150 kg |
| Zatrzymaj | hamulce bębnowe z regulowanym napięciem |
|
|
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | Pending |
| standardowe opakowanie: | Zapakowane w drewniane pudełko |
| Okres dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Wydajność dostaw: | 5 zestawów dziennie |
Ręczna termoplastyczna maszyna do znakowania dróg CK308S została zaprojektowana do efektywnego znakowania dróg.Ta maszyna jest idealna do znakowania linii drogowych, parkingi, szkoły, fabryki i różne projekty znakowania dróg.
| Rodzaj | CK308 |
|---|---|
| Silnik | Dwukrotny izolowany pojemnik ze stali nierdzewnej z wyjmowalnym urządzeniem ręcznym z wtyczką. |
| Objętość pojemnika szklanych koralików | 10 kg |
| Zmiennik z wierszami szklanymi | Synchroniczne i ilościowe podawanie z regulowaną szerokością od 50 mm do 200 mm |
| Oznaczanie pleśni | Wysokiej precyzji ultracienkiego materiału z unikalnym wzornictwem spodniej części skrzynki |
| Opony | Koło stopowe z gumą odporną na ciepło i urządzenie kierownicze kierunkowe koła tylnego |
| Urządzenie grzewcze | Rurka ze stali bez szwu zapobiegająca wyciekom powietrza |
| Oznaczanie rozmiarów butów | 50/100/150/200/250/350/400/450 mm (nieobowiązkowe) |
| Pojemność akumulatora | 15AH |
| Napięcie akumulatora | Akumulator litowy o mocy 48 V |
| Prędkość kierowcy | 1-8 km/h |
| Czas pracy | 24 godziny oznakowania drogowego po 5 godzinach ładowania baterii |
| Wymiar | 1220x920x1100 mm |
| Waga | 150 kg |
| Zatrzymaj | hamulce bębnowe z regulowanym napięciem |