|
|
| MOQ: | 1 worek |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 60 worków na palecie/torbie jumbo |
| Okres dostawy: | 2-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
| Produkt | Farba termoplastyczna do oznakowania dróg |
|---|---|
| Wymiar | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Zawartość wierszy szklanych w mieszaninie | 10% |
| Temperatura zastosowania | 180~220°C |
| Punkt miękki | 90~125°C |
| Prędkość na sucho | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg/m2 |
| Współczynnik jasności | Biały: ≥75%, Żółty: ≥45% |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, konstrukcje |
| Przechowywanie | Suche, chłodne, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Pakiet | 25 kg na torebkę, 60 torebek na paletę |
|
|
| MOQ: | 1 worek |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standardowe opakowanie: | 25 kg na worek, 60 worków na palecie/torbie jumbo |
| Okres dostawy: | 2-5 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, T/T |
| Wydajność dostaw: | 50 ton dziennie |
| Produkt | Farba termoplastyczna do oznakowania dróg |
|---|---|
| Wymiar | Proszek |
| Kolor | Biały, żółty lub na zamówienie |
| Główny surowiec | Żywica naftowa |
| Zawartość wierszy szklanych w mieszaninie | 10% |
| Temperatura zastosowania | 180~220°C |
| Punkt miękki | 90~125°C |
| Prędkość na sucho | ≤3 min (23°C) |
| Teoretyczny wskaźnik spreadu | 4-5 kg/m2 |
| Współczynnik jasności | Biały: ≥75%, Żółty: ≥45% |
| Sposób zastosowania | Przetwarzanie, opryskiwanie, wytłaczanie, konstrukcje |
| Przechowywanie | Suche, chłodne, unikać bezpośredniego światła słonecznego |
| Pakiet | 25 kg na torebkę, 60 torebek na paletę |